Doğum Hikayeleri

Op. Dr. Egemen Koyuncu ile birlikte sahip olduğunuz anılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Hikayeler sosyal mecralarımızda ve internet sitemizde paylaşılacaktır.

Lütfen içerikleri eksiksiz doldurmaya özen gösteriniz. Yükleyeceğiniz fotoğrafların da yüksek çözünürlüklü olması, hikayenizi daha şık bir biçimde gösterebilmemize olanak sağlayacağından dolayı, lütfen düşük çözünürlüklü fotoğraf yüklememeye özen gösteriniz. (Örn: min 800×600 pixel)

  • Hikayeniz için uygun gördüğünüz yazı başlığını belirleyebilirsiniz.
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpg, gif, png, pdf.
    Doğum anında, öncesinde ya da sonrasında Egemen Koyuncu ile birlikte ya da eşiniz ve çocuğunuzla birlikte olabilecek 5 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fotoğrafların adedi maksimum 1 megabyte dosya büyüklüğünde olabilir.
  • Hikayeniz için 15.000 karakter sınırınız vardır. 11 Punto'da 4 sayfa yapmaktadır.
    Doğum hikayeleri formunu doldurarak Op. Dr. Egemen Koyuncu'ya verdiğiniz bilgiler ile Op. Dr. Egemen Koyuncu'nun duyurularını ve tanıtımlarını sizlere göndermesine izin veriyor ve doğum hikayenizin Op. Dr. Egemen Koyuncu'ya ait internet sitesinde ve sosyal mecralarında paylaşılmasına izin veriyorsanız lütfen yukarıdaki kutuları işaretleyiniz.