X
(Turkish) TÜP BEBEK
(Turkish) Kadında 35 yaş altında 12 ay ve 35 yaş üstünde 6 ay korunmadıkları halde bebek sahibi olamayan çiftlerin tetkiklerle değerlendirilmesi ve bu çiftlere laboratuar ortamlarında yüksek teknoloji imkanlarını kullanarak destek olmaktır. Burada yöntemler aşılama, klasik tüp bebek ve ICSI(intrastoplazmik sperm injeksiyonu) olarak sıralanabilir….
(Turkish) GLUTATYON TEDAVİSİ
(Turkish) Glutatyon içerik olarak N-Asetil Sistein, L-Glutamin ve L glisin adında üç tane aminoasit içeren küçük bir peptid proteinidir. Hücrelerden açığa çıkan serbest radikalleri karaciğere taşıyarak kanseri,kronik hastalıklar,kalp-damar hastalıkları ve demans(bunama) gibi pek çok hastalığın engellenmesi için vücudun en büyük silahı olan en güçlü antioksidandır. üzere Yaş aldıkça vücutta üretimi azalır ve dışardan takviye edilmesi gerekir.
(Turkish) Bültenimize Abone Olun
(Turkish) Yeni yazılarımızdan haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

Blog

3720
(Turkish) Hasta / 1 Yıl
(Turkish) Bir yılda ortalama olarak kliniğimizde görülen hasta sayısıdır.
252
(Turkish) Ameliyat ve Müdahaleler / 1 Yıl
(Turkish) Bir yılda ortalama olarak gerçekleşen ameliyat ve müdahaleler sayısıdır.
22
(Turkish) Senelik Deneyim
(Turkish) Op.Dr. Egemen Koyuncu'nun meslek hayatı süresince siz değerli hastaları ile birlikte geçirdiği süredir.
(Turkish) Op. Dr. Egemen Koyuncu
(Turkish) Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı
(Turkish)

Kendimi bildim bileli doktor olmak istedim. Hep bu motivasyon ile hedefime ulaşmak ve bu güzel mesleği edinmek için çok severek çalıştım, ve gelişmek , öğrenmek için durmadan çalışıyorum. Hekimliği en iyi öğrenebileceğim ve eğitim geleneğine her zaman hayranlık duyduğum kurumlardan biri olan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1993 yılında mezun oldum.  Aynı seçkin kurumda 1998 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimimi tamamladım.

(Turkish) Devamını Oku